Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: bvtr в 23.09.2013 13:59
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
ако видиш някого без усмивка, дай му своята
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
Битката е най-изумителното състезание, на което едно човешко същество може да се отдаде. Тя изважда всичко най-добро и отстранява всичко най-ниско. Всички хора се боят по време на битка. Но страхливец е онзи, който позволява на страха да вземе надмощие над чувството за дълг. Дългът е същността на мъжеството.
-
[attachimg=1]
Успехът в една война зависи от златното правило на войната: "скорост — простота — смелост"!
-
[attachimg=1]
Войникът е армията. Никоя армия не е по-добра от войниците си.
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
Куражът е страх, удържан минута повече.
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
ТЕОРИЯТА НЕ Е ПРАКТИКА НА ВОЙНАТА
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
Не оръжията убиват хора, хората убиват хора!!!
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
Оръжие е средство за убиване или нанасяне на вреди.
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
Терминът "снайперист" (по-точно "снайпер" - sniper) в значението си на "точен стрелец" датира от 1824 г. Самият глагол to snipe, от който е изведена думата, произхожда от британските войници в Британска Индия през 1770-те год.: snipe означава "бекас" - птица, изключително трудна за издебване по време на лов. Така се появява глаголът to snipe със значение "стрелям от скрито място".
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
И преди и сега много се говори за дисциплина, но малко хора в армията и извън нея знаят какво представлява тя и защо е необходима.
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
Има само един вид дисциплина – перфектната дисциплина.
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
Войната е много просто нещо и определящите й характеристики са самоувереност, скорост и смелост. Тези неща не могат винаги да бъдат идеални, но могат да бъдат добри.
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
HONOR AND GLORY
-
Най-хубавия свят е този, в който няма войни!
-
Добра колекция :up: Изглежда ми малко, като реклама на USA Army, но снимките са с много високо качество :smile:
-
Да не бъркаме войниците с наемни убийци. Хората на снимките са убийци на заплата. Прекопаха целия близък Изток в последно време. Където ги командироват там стрелят.
Ето това са войници:
[attachimg=1]
Войника с главно "В" е човек, който защитава родината, народа и семейството си. Който е готов да умре за тях, а клоуните п-горе както казах са убийци. Някои го правят за заплата, някои го правят защото просто са психически билни мозъци и садисти! За поста минус от мен!