Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: bvtr в 23.09.2013 13:59

Титла: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 13:59
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 13:59
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:01
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:02
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:04
[attachimg=1]
ако видиш някого без усмивка, дай му своята
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:04
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:05
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:05
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:06
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:07
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:07
[attachimg=1]



Битката е най-изумителното състезание, на което едно човешко същество може да се отдаде. Тя изважда всичко най-добро и отстранява всичко най-ниско. Всички хора се боят по време на битка. Но страхливец е онзи, който позволява на страха да вземе надмощие над чувството за дълг. Дългът е същността на мъжеството.
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:08
[attachimg=1]



Успехът в една война зависи от златното правило на войната: "скорост — простота — смелост"!
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:10
[attachimg=1]


Войникът е армията. Никоя армия не е по-добра от войниците си.
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:14
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:14
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:15
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:17
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:20
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:21
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:23
[attachimg=1]

Куражът е страх, удържан минута повече.
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:25
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:25
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:35
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:36
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:37
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:44
[attachimg=1]
ТЕОРИЯТА НЕ Е ПРАКТИКА НА ВОЙНАТА
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:45
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:46
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:47
[attachimg=1]

Не оръжията убиват хора, хората убиват хора!!!
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:47
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:48
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:49
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:50
[attachimg=1]

Оръжие е средство за убиване или нанасяне на вреди.
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:51
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:54
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:56
[attachimg=1]


Терминът "снайперист" (по-точно "снайпер" - sniper) в значението си на "точен стрелец" датира от 1824 г. Самият глагол to snipe, от който е изведена думата, произхожда от британските войници в Британска Индия през 1770-те год.: snipe означава "бекас" - птица, изключително трудна за издебване по време на лов. Така се появява глаголът to snipe със значение "стрелям от скрито място".
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:56
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 14:57
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:00
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:01
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:01
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:02
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:04
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:20
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:20
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:21
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:22
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:29
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:29
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:30
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:33
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:33
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:34
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:37
[attachimg=1]



И преди и сега много се говори за дисциплина, но малко хора в армията и извън нея знаят какво представлява тя и защо е необходима.
 


Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:39
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:44
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:45
[attachimg=1]
Има само един вид дисциплина – перфектната дисциплина.
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:46
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:49
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:50
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:56
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:58
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:58
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 15:59
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 16:00
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 16:02
[attachimg=1]
Войната е много просто нещо и определящите й характеристики са самоувереност, скорост и смелост. Тези неща не могат винаги да бъдат идеални, но могат да бъдат добри.
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 16:03
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 16:04
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 16:05
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 16:07
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 16:07
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 16:08
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 16:14
[attachimg=1]
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bvtr в 23.09.2013 16:29
[attachimg=1]

HONOR AND GLORY
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: Kati в 23.09.2013 18:54
Най-хубавия свят е този, в който няма войни!
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: Tukman в 25.09.2013 23:41
Добра колекция  :up: Изглежда ми малко, като реклама на USA Army, но снимките са с много високо качество  :smile:
Титла: Re: ЧОВЕШКИЯТ ФАКТОР-НАЙ-ДОБРАТА БОЙНА ЕДИНИЦА!
Публикувано от: bobo в 26.09.2013 10:53
Да не бъркаме войниците с наемни убийци. Хората на снимките са убийци на заплата. Прекопаха целия близък Изток в последно време. Където ги командироват там стрелят.
Ето това са войници:

[attachimg=1]

Войника с главно "В" е човек, който защитава родината, народа и семейството си. Който е готов да умре за тях, а клоуните п-горе както казах са убийци. Някои го правят за заплата, някои го правят защото просто са психически билни мозъци и садисти! За поста минус от мен!