Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Видео => Темата е започната от: Bad Robot в 24.09.2013 23:04

Титла: Mercedes-Benz и кокошки
Публикувано от: Bad Robot в 24.09.2013 23:04
Абе могат някои хора да правят реклами. И веднага ти става ясно за всички технически особености на модела. Вижте сами, 1 видео:

Mercedes Benz и курочка (http://www.youtube.com/watch?v=zt-SiWa1y0A#)
Титла: Re: Mercedes-Benz и кокошки
Публикувано от: Bibz в 24.09.2013 23:32
Ха ха ха, като отида на село ще пробам :green:
Титла: Re: Mercedes-Benz и кокошки
Публикувано от: Tarnokop в 24.09.2013 23:59
Прекалено кокошо, чак накъртва  :vilka:!
Титла: Re: Mercedes-Benz и кокошки
Публикувано от: goldman в 25.09.2013 22:19
Абе май за доста висок клас публика е рекламата  :upset: :biggrin: но все пак рекламата е на Mercedes  :biggrin:
Титла: Re: Mercedes-Benz и кокошки
Публикувано от: Mozak в 25.09.2013 22:22
Направо кокошкарска работа  :dn: