Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 26.03.2013 00:18

Титла: Талисман
Публикувано от: Banshee в 26.03.2013 00:18
[attachimg=1]

Една снимка в продължението...
Титла: Re: Талисман
Публикувано от: Banshee в 26.03.2013 00:28
[attachimg=1]

 :cranky:
Титла: Re: Талисман
Публикувано от: goldman в 26.03.2013 09:36
вероятно колцата е на некой 40 годишен ерген, изгубил девствеността си предната вечер :sm_biggrin: :bravo:
Титла: Re: Талисман
Публикувано от: Tukman в 26.03.2013 21:44
Мммм да. Аз лично не бих могъл да шофирам при този "талисман" на огледалото. Краката ми ще изтръпнат я на газта, я на спирачката... :sleepboobs: :fucking:
Титла: Re: Талисман
Публикувано от: XanKregor в 26.03.2013 23:58
Може да ароматизатор... :idea: