Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: bvtr в 28.09.2013 22:06
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
Между другото това ми е единот любимите сезони, колкото и странно да звучи.
П.С>bvtr пиши в първото мнение колко снимки ще има общо, че бая се чудех кога да напиша моето мнение без да ти прекъсна колекцията
П.С2> и все пак я разбих... 8)
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
Между другото това ми е единот любимите сезони, колкото и странно да звучи.
П.С>bvtr пиши в първото мнение колко снимки ще има общо, че бая се чудех кога да напиша моето мнение без да ти прекъсна колекцията
и... все пак я прекъсна! приятел - слагай наистина броя постове, че ти се скапва /без да искаме/ темата :agree:
-
[attachimg=1]
-
ОК-!
:smile:
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
Чудна колекция :bravo:. Снимките ми създадоха прекрасно настроение, въпреки, че навън продължава да вали :'( :P
-
:bravo: есента е чудесен сезон. ..........Когато няма такива дни като днешните :smile:
-
:bravo: есента е чудесен сезон. ..........Когато няма такива дни като днешните :smile:
е... какво им е на днешните дни? грабваш една хубава книга, завиващ се в леглото и ... заспиваш :biggrin:
-
bvtr. снимките които си подбрал в есенната колекция, са много красиви и въздействат много положително :up: :agree:
-
прекрасни снимки :bravo:. просто съм очарована от избора в колекцията :P :agree:
-
Тази година есента е малко сурова. Поне засега.