Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: bvtr в 28.09.2013 22:06

Титла: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:06
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:09
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:10
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:11
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:14
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:16
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:49
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:49
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:50
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:52
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:54
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:54
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:55
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:55
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:56
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:58
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 22:59
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:00
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:01
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: Banshee в 28.09.2013 23:01
Между другото това ми е единот любимите сезони, колкото и странно да звучи.

П.С>bvtr пиши в първото мнение колко снимки ще има общо, че бая се чудех кога да напиша моето мнение без да ти прекъсна колекцията

П.С2> и все пак я разбих...  8)
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:02
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:03
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:05
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:06
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: goldman в 28.09.2013 23:06
Между другото това ми е единот любимите сезони, колкото и странно да звучи.

П.С>bvtr пиши в първото мнение колко снимки ще има общо, че бая се чудех кога да напиша моето мнение без да ти прекъсна колекцията


и... все пак я прекъсна! приятел - слагай наистина броя постове, че ти се скапва /без да искаме/ темата  :agree:
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:06
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:07
ОК-!
 :smile:
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:08
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:09
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:10
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:11
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:11
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:12
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: bvtr в 28.09.2013 23:13
[attachimg=1]
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: Kaka в 29.09.2013 13:29
Чудна колекция :bravo:. Снимките ми създадоха прекрасно настроение, въпреки, че навън продължава да вали  :'( :P
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: Георгиев в 01.10.2013 22:52
 :bravo: есента е чудесен сезон. ..........Когато няма такива дни като днешните   :smile:
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: goldman в 02.10.2013 21:36
:bravo: есента е чудесен сезон. ..........Когато няма такива дни като днешните   :smile:

е... какво им е на днешните дни? грабваш една хубава книга, завиващ се в леглото и ... заспиваш  :biggrin:
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: goldman в 02.10.2013 21:43
bvtr. снимките които си подбрал в есенната колекция, са много красиви и въздействат много положително   :up: :agree:
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: Lusi в 04.10.2013 00:47
прекрасни снимки  :bravo:. просто съм очарована от избора в колекцията  :P :agree:
Титла: Re: есен е ...
Публикувано от: Musa-Ka в 05.10.2013 00:25
Тази година есента е малко сурова. Поне засега.