Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Интересно - любопитно => Темата е започната от: Banshee в 14.10.2013 21:20
-
Ето на това му се казва пушка.
[attachimg=1]
В продължението има още една дълга картинка...
-
[attachimg=1]
-
Не мога да повярвам :upset:, че това не е ли с размера на оръдие :mad:
-
Кви ти пушки :dn: това са си живи оръдия :rupor: как няма да ги забранят :mad: