Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Видео => Темата е започната от: Musa-Ka в 26.10.2013 16:19

Титла: Красиво е по дяволите!
Публикувано от: Musa-Ka в 26.10.2013 16:19
Полет и кацане. Нова Зеландия.
Понякога това, което виждат пилотите всеки ден, обикновения човек може да не види цял живот...
1 HD видео:

this is why we fly.... (http://www.youtube.com/watch?v=7mxmFCw-Dig#)
Титла: Re: Красиво е по дяволите!
Публикувано от: Boris в 26.10.2013 19:41
наистина много красиво, но ... в 2,50мин си страна направо страшничко - ще кацне ли, няма ли да кацне  :blink: :biggrin:
Титла: Re: Красиво е по дяволите!
Публикувано от: Анализатор в 26.10.2013 21:46
Гледайте го на цял екран, наистина е прекрасно!  :bravo:
Титла: Re: Красиво е по дяволите!
Публикувано от: Kaka в 31.10.2013 19:43
Ей... много яко това бе  :pray: Максимално се изкефих  :agree: :bravo:
Титла: Re: Красиво е по дяволите!
Публикувано от: val4i в 31.10.2013 23:05
Страхотно е.....на цял екран усещането е, че управляваш сам самолета.  :bravo:
Титла: Re: Красиво е по дяволите!
Публикувано от: Jasmin в 04.11.2013 23:15
Невероятно... настръхнах докато го гледах  :up: