Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Видео => Темата е започната от: Banshee в 07.12.2013 10:51

Титла: Руски пияници?
Публикувано от: Banshee в 07.12.2013 10:51
... не, не съм чувал.
1 видео:

http://www.youtube.com/watch?v=TDR26PAuJgE#t=399 (http://www.youtube.com/watch?v=TDR26PAuJgE#t=399)
Титла: Re: Руски пияници?
Публикувано от: Lusi в 08.12.2013 23:18
Тя момчета направо ме смаяха  :blink:. Все едно не им действа земното притегляне  :bravo: :bravo: :bravo:
Титла: Re: Руски пияници?
Публикувано от: More в 08.12.2013 23:43
Браво на братушките  :bravo: Някои номера все едно бяха изпълнявани от маймуни  :D
Титла: Re: Руски пияници?
Публикувано от: Boris в 11.12.2013 20:43
 :bravo: :bravo: :bravo: изпълнения на професионално ниво  :up:
Титла: Re: Руски пияници?
Публикувано от: Jasmin в 11.12.2013 20:59
За какви пияници става дума тук... нещо не схванах  :upset:
Титла: Re: Руски пияници?
Публикувано от: Kroko в 17.12.2013 21:20
За какви пияници става дума тук... нещо не схванах  :upset:

Простено ти е  :old:. нали си блонд  :biggrin:. Става дума, че вечно руснаците се свързват с любовта към чашката..., а не с любовта към спорта  :idea:
Титла: Re: Руски пияници?
Публикувано от: Musa-Ka в 17.12.2013 22:19
Добре ве! Браво! Яки копеленца!