Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Bad Robot в 15.12.2013 01:48

Титла: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:48
13 снимки:

[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:49
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:49
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:49
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:49
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:49
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:49
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:49
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:49
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:50
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:50
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:50
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bad Robot в 15.12.2013 01:50
[attachimg=1]
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Bibz в 15.12.2013 15:07
Ето къде бил нашия сняг!
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Panda в 15.12.2013 16:20
Как ли чувстват хората там? Представете си само 122 години.....
Титла: Re: В Египет за първи път от 122 години падна сняг!
Публикувано от: Kroko в 16.12.2013 00:26
Невероятно! За две - три поколения, това ще бъде единствения сняг, който ще видят  :biggrin: