Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Събития => Темата е започната от: XanKregor в 01.01.2014 21:17
-
[attachimg=1]
Честита Нова Година на всички фенове, фенки и фенчета на Мотиватори. Желая на всички Вас много здраве, щастие и късмет през новата 2014 година.
Наздраве! :beer:
-
Благодаря ХАНЕ!!! Нека същото споходи и теб! :alkash:
-
Честита нова година Мотиватори!
От сърце ви желая здраве, защото няма по-ценно от него!
Богатство, защото с пари не всичко може да си купиш, но пък са безкрайно много нещата, които можеш!
Много любов,защото без нея нищо друго няма значение!
И най-важното е да не губите вяра в човечността, добротата и щастието!
-
Честита Нова година, на всички които се мотивират в Мотиватори :biggrin: :beer:
-
За много години!
-
Наздраве и от мен Сладурииии! :beer:
Да сте живи, здрави, спокойни, щастливиииии! Много парички да дрънкат в портмонето и гореща Любов да ви топли сърцето! :smile:
-
Честита нова година Мотиватори!
От сърце ви желая здраве, защото няма по-ценно от него!
Богатство, защото с пари не всичко може да си купиш, но пък са безкрайно много нещата, които можеш!
Много любов,защото без нея нищо друго няма значение!
И най-важното е да не губите вяра в човечността, добротата и щастието!
Ей, направо ми разтопи сърцето с този пост. Да ти се връщат стократно хубавите пожелания! ;)
-
ЧНГ ! :brake:
-
Честита нова година на всички! :green:
-
А честита нова година и от мен :alkash:
-
Честита Нова година - щастие, късмет и берекет :old:
-
На всички съфорумци желая много любов :wub: , здраве и късмет през новата година!
-
Честита Нова година на всички :beer:!!! Да се множат успехите и потребителите ви :biggrin: :up:
-
Много здраве желая на всички и успехи всякакви и късмет! :biggrin:
-
Много здраве желая на всички и успехи всякакви и късмет! :biggrin:
Много закъсняваш с пожеланията Кралю :P. Тя половината се изтърколи - ей го януари е наполовина... :biggrin: