Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 20.01.2014 14:37

Титла: Бизнес събрание :)
Публикувано от: Banshee в 20.01.2014 14:37
2 картинки, втората в продължението:

[attachimg=1]
Титла: Re: Бизнес събрание :)
Публикувано от: Banshee в 20.01.2014 14:37
[attachimg=1]
Титла: Re: Бизнес събрание :)
Публикувано от: Bibz в 21.01.2014 18:41
Даа котки и лазерна показалка ..... :biggrin:
Титла: Re: Бизнес събрание :)
Публикувано от: LLLUUU в 21.01.2014 19:09
 :koshka:
Титла: Re: Бизнес събрание :)
Публикувано от: Lusi в 21.01.2014 21:05
Така е! Като не се внимава с нагледните помагала  :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Титла: Re: Бизнес събрание :)
Публикувано от: Tarnokop в 22.01.2014 22:25
Даа котки и лазерна показалка ..... :biggrin:

 По-скоро котаци... следят презентацията, колкото и този симпатяга...  :biggrin:

[attachimg=1]