Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Събития => Темата е започната от: Banshee в 08.03.2014 10:38

Титла: Честит празник мили дами!
Публикувано от: Banshee в 08.03.2014 10:38
[attachimg=1]

1 видео в продължението:

https://www.youtube.com/watch?v=miuD5bCcPso (http://www.youtube.com/watch?v=miuD5bCcPso#)


Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: Mozak в 08.03.2014 10:42
Честит празник мили дами  :smile:
Бъдете много обичани, възхвалявани и дарявани от вашите мъже  :smile:

[attachimg=1]
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: краска в 08.03.2014 10:46
Стараем се, Mozak, стараем се  :smile:  :up: Благодаря за хубавите думи - и как после да не ви обича човек  :biggrin:
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: краска в 08.03.2014 10:47
Много красиво и нежно  :smile:
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: Яна в 08.03.2014 10:50
Благодаря, Банши! Много мило, наистина! :smile: :agree:
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: Яна в 08.03.2014 10:52
Благодаря, Mozak!
 :smile:
Наистина ви обичаме, каквото и да казваме под формата на шега за вас, мъжете! :P
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: goldman в 08.03.2014 12:23
Честит празник  и от мен на дамския колектив  :P. Желая усмивките да не слизат от лицата ви, а сърцата да преливат от Любов  :wub:
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: goldman в 08.03.2014 12:25
Днес мъжете отрано са проявили ативност  :idea: почти от тъмни зори  :biggrin:
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: Kaka в 08.03.2014 12:28
Благодаря Банши  :P Видеото, песента и розите са прекрасни  :bravo:
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: Kaka в 08.03.2014 12:31
Благодаря момчета  :P аз също искам да поздравя дамите и да си пожеалем, всеки ден да бъде празничен, като днешния  :beer:
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: Lusi в 08.03.2014 12:39
Много мило момчета  :wub:. Ще отговоря в един отговор и на двама ви, че ме подгониха много задачи днес  :biggrin: честит празник на всички момичета  :wub: красив и изпълнен с щастие ден  :P
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: Джинджър в 08.03.2014 13:36
Прекрасна песен! Благодаря  :wub:
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: val4i в 08.03.2014 19:17
Благодаря ви сладури, чудесни пожелания.Весел празник на всички мацки  :alkash:
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: XanKregor в 08.03.2014 19:18
Честит 8 март и от мен

P.S. Двете теми бяха обединени
Титла: Re: Честит празник мили дами!
Публикувано от: Light в 08.03.2014 21:16
честит празник на нежната половина  :wub: обичайте и бъдете обичани  :old: