Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Събития => Темата е започната от: Banshee в 08.03.2014 10:38
-
[attachimg=1]
1 видео в продължението:
https://www.youtube.com/watch?v=miuD5bCcPso (http://www.youtube.com/watch?v=miuD5bCcPso#)
-
Честит празник мили дами :smile:
Бъдете много обичани, възхвалявани и дарявани от вашите мъже :smile:
[attachimg=1]
-
Стараем се, Mozak, стараем се :smile: :up: Благодаря за хубавите думи - и как после да не ви обича човек :biggrin:
-
Много красиво и нежно :smile:
-
Благодаря, Банши! Много мило, наистина! :smile: :agree:
-
Благодаря, Mozak!
:smile:
Наистина ви обичаме, каквото и да казваме под формата на шега за вас, мъжете! :P
-
Честит празник и от мен на дамския колектив :P. Желая усмивките да не слизат от лицата ви, а сърцата да преливат от Любов :wub:
-
Днес мъжете отрано са проявили ативност :idea: почти от тъмни зори :biggrin:
-
Благодаря Банши :P Видеото, песента и розите са прекрасни :bravo:
-
Благодаря момчета :P аз също искам да поздравя дамите и да си пожеалем, всеки ден да бъде празничен, като днешния :beer:
-
Много мило момчета :wub:. Ще отговоря в един отговор и на двама ви, че ме подгониха много задачи днес :biggrin: честит празник на всички момичета :wub: красив и изпълнен с щастие ден :P
-
Прекрасна песен! Благодаря :wub:
-
Благодаря ви сладури, чудесни пожелания.Весел празник на всички мацки :alkash:
-
Честит 8 март и от мен
P.S. Двете теми бяха обединени
-
честит празник на нежната половина :wub: обичайте и бъдете обичани :old: