Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 03.04.2013 19:02
-
Строителството на «Световния Търговски Център 1» също така наричан «Кула на Свободата» е към своя край. небостъргача се строи на мястото на кулите близнаци, разрушени на 11 септември 2001 година. Трябва да стане най-високата сграда в Ню Йорк ако се броят и допълнителните конструкции на покрива. На 2 април тази година за пръв път бяха допуснати журналисти на стотния етаж. От там се разкрива потресаваща гледка.
7 снимки:
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
Пич, не можах да схвана. Това ли е цялата публикация или има въведена "корекция". това да не е някакъв свръх секретен военен обект :smile:.