Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Събития => Темата е започната от: Анализатор в 07.04.2014 00:26

Титла: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:26
На 1 и 3 април в Чили се случиха две силни земетресения, първото предизвика локално цунами, вълните достигаха два метра на височина. Около един милион души бяха евакуирани. В темата има 12 снимки показващи последствията от земетресението:

[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:26
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:27
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:27
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:27
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:27
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:27
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:27
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:27
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:27
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:27
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Анализатор в 07.04.2014 00:28
[attachimg=1]
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: краска в 07.04.2014 00:32
Ужасно е...винаги много съм се стресирала от природните катаклизми, защото тогава човек осъзнава колко е нищожен и безсилен да се противопостави на майката - природа...ако тя е решила да заличи нещо и някого от лицето на Земята, нищо не може да я спре....тръпки ме побиват  :faceoff:
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Kroko в 07.04.2014 22:20
Краска, лошото е че се сещаме колко сме слаби и нищожни само когато Природата/Силата/Бог ни покажат това... А дали не е по-добрата варсия на нашия живот, да сме постоянно "светнати", че тук сме съвсем за "малко" и след това ще преминем "отвъд"  :idea:
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: краска в 07.04.2014 22:24
Да, имам едно наум, Kroko  :smile: Но въпреки това си се стресирам при внезапно "недоволство" от страна на Природата/Силата/Бог - така съм устроена  ::)
Титла: Re: Заметресението в Чили (12 снимки)
Публикувано от: Kaka в 08.04.2014 22:37
Много тъжно ми става винаги когато видя човешко страдание  :'(