Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 08.04.2014 21:45

Титла: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Banshee в 08.04.2014 21:45
Бразилският художник и фотограф Вик Мюниц разбира значението на израза "пясъчен замък" по начин различен от общоприетия. Всички негови замъци се разполагат само върху една песъчинка, при това рисунъка се нанася както с помощта на съвременни технологии, така и с доказали се през вековете методи.
9 снимки:

[attachimg=1]
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Banshee в 08.04.2014 21:45
[attachimg=1]
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Banshee в 08.04.2014 21:46
[attachimg=1]
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Banshee в 08.04.2014 21:46
[attachimg=1]
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Banshee в 08.04.2014 21:46
[attachimg=1]
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Banshee в 08.04.2014 21:46
[attachimg=1]
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Banshee в 08.04.2014 21:46
[attachimg=1]
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Banshee в 08.04.2014 21:46
[attachimg=1]
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Banshee в 08.04.2014 21:46
[attachimg=1]
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Kit в 08.04.2014 22:18
Абе... нещо май и липсва на тази тема...  :upset: Май има нужда от малко повече информация за това какво прави този човечец... :idea:
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Георгиев в 09.04.2014 21:24
Абе... нещо май и липсва на тази тема...  :upset: Май има нужда от малко повече информация за това какво прави този човечец... :idea:

 Май, май има нещо такова. Как ги прави и най - важното, как се наблюдават след като са върху пясъчинка. Всеки  зрител с лупата в джоба ли си ходи  ?
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Light в 11.04.2014 22:16
Абе... нещо май и липсва на тази тема...  :upset: Май има нужда от малко повече информация за това какво прави този човечец... :idea:

 Май, май има нещо такова. Как ги прави и най - важното, как се наблюдават след като са върху пясъчинка. Всеки  зрител с лупата в джоба ли си ходи  ?

Пичове! Подкрепям ви с две ръце. По тази тема има някаква голяма "тайна"  :old: :biggrin: Нищо не ми стана ясно  :blink:
Титла: Re: Пясъчен замък върху една песъчинка!
Публикувано от: Kaka в 13.04.2014 22:25
Абе момчета!!! Това явно е нарисувано върху песъчинките, които са в последната снимка, но няма междинна снимка, която да покаже по-ясно  :idea: :biggrin: