Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Животинки => Темата е започната от: KING в 23.04.2014 23:30

Титла: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: KING в 23.04.2014 23:30
...нищо особено  :blink:
9 снимки:

[attachimg=1]
Титла: Re: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: KING в 23.04.2014 23:30
[attachimg=1]
Титла: Re: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: KING в 23.04.2014 23:30
[attachimg=1]
Титла: Re: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: KING в 23.04.2014 23:30
[attachimg=1]
Титла: Re: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: KING в 23.04.2014 23:30
[attachimg=1]
Титла: Re: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: KING в 23.04.2014 23:30
[attachimg=1]
Титла: Re: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: KING в 23.04.2014 23:30
[attachimg=1]
Титла: Re: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: KING в 23.04.2014 23:30
[attachimg=1]
Титла: Re: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: KING в 23.04.2014 23:31
[attachimg=1]
Титла: Re: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: Kit в 23.04.2014 23:46
Кралю, малка поправка - змията е боа или анаконда /по скоро анаконда/, но снимките са доста гаднички... :sm_biggrin: май трябва да сложиш едно предупреждение в началото  :dont:!!!
Титла: Re: Просто питон яде крокодил...
Публикувано от: RadoGazaro в 24.04.2014 09:57
но снимките са доста гаднички...  май трябва да сложиш едно предупреждение в началото

Гаднички ли?! Ето друга новина, по интересна: Огромен питон изяде заспал пияница (http://motivatori.net/go.php?url=http://inews.bg/Огромен-питон-изяде-заспал-пияница-СНИМКИ-_l.a_i.345947.html)