Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Животинки => Темата е започната от: KING в 23.04.2014 23:30
-
...нищо особено :blink:
9 снимки:
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
Кралю, малка поправка - змията е боа или анаконда /по скоро анаконда/, но снимките са доста гаднички... :sm_biggrin: май трябва да сложиш едно предупреждение в началото :dont:!!!
-
но снимките са доста гаднички... май трябва да сложиш едно предупреждение в началото
Гаднички ли?! Ето друга новина, по интересна: Огромен питон изяде заспал пияница (http://motivatori.net/go.php?url=http://inews.bg/Огромен-питон-изяде-заспал-пияница-СНИМКИ-_l.a_i.345947.html)