Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Събития => Темата е започната от: Bad Robot в 30.04.2014 22:47

Титла: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:47
Мощни торнадо удариха редица централни, южни и северни американски щати в неделя вечерта, 27 април 2014 година. В резултат на които загинаха най-малко 18 човека. Десетки хора се водят безследно изчезнали. Силен вятър с пориви достигащи скорост от  200-250 километра в час обръщаше автомобили, разрушаваше сгради, събаряше дървета.
16 снимки:

[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:47
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:47
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:47
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:48
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:48
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:48
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:48
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:48
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:48
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Bad Robot в 30.04.2014 22:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: Gogos в 30.04.2014 23:49
Обаче продължават да си правят къщите от картон!
Титла: Re: Последствия от торнадото в САЩ
Публикувано от: spot в 05.05.2014 10:36
Обаче продължават да си правят къщите от картон!

ами понеже са пълни идиоти  :cranky: :mad: