Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Видео => Темата е започната от: Banshee в 31.05.2014 19:05

Титла: 3 е по-добре от 1
Публикувано от: Banshee в 31.05.2014 19:05
1 видео:

Нагло куче (http://www.youtube.com/watch?v=Ffz3g9ZzHoE#ws)
Титла: Re: 3 е по-добре от 1
Публикувано от: Яна в 31.05.2014 19:46
Тоя дребосък е като политик!  :sm_biggrin:
Гадняр такъв! :lol:
Титла: Re: 3 е по-добре от 1
Публикувано от: Kroko в 01.06.2014 23:31
позор ... за истинските кучета  :D някакво кутре да им обере кренвиршите  :lol: