Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Kogo в 03.06.2014 16:32
-
[attachimg=1]
На роклята и има 216 хиляди кристала Сваровски, още 6 снимки в темата:
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
Почти?????? :gigi:
Ако на това му казват "почти" как ли би изглеждала напълно гола? :rofl:
Но жената има хубава фигура и може да си го позволи. :idea:
-
Ееее стига Яна :( момичето даже и гащички си е сложило :D :beer:
-
"Пробивно" момиче :D
-
Ееее стига Яна :( момичето даже и гащички си е сложило :D :beer:
Е, Мозък, а шапката не видя ли? Ами шалчето? 8)
Облечено е момето - факт! :P
Няма да нестине със сигурност! :idea:
-
От всички простотии на съвременните "звезди" вече незнам възхитена ли съм или отвратена.... :mike:
Иначе има тяло момичето...
-
Браво Кого :bravo: изпревари с над 24 часа българските ТВ канали. в късните новини изявата на Риана беше новина номер 1 - представяте ли си кое е найважно за българските зрители :cranky: а относно мацката (без малко да пропусна най-важното :D) е направо "пъпка" както се изразява мой приятел :lol:
-
Еми кво да ви кажа ... агнешкото си е агнешко, особено по-охраненичкото :D :D :D
-
Еми кво да ви кажа ... агнешкото си е агнешко, особено по-охраненичкото :D :D :D
Кит, по коментара ти разбирам, че си наистина безсрамно млад! :idea:
Зрял мъж НИКОГА не би нарекъл Риана "охранено агне".
Жената си е с много красива и елегантна фигура и дай Боже повече такива жени наоколо! :smile:
-
Петата снимка е много секси