Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: bobo в 08.04.2013 13:07

Титла: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:07
Много интересна колекция снимки на един руски блогер. Преди двадесет години започва през около година да прави общи снимки с дъщеря си. Ето какво се е получило от това, 15 снимки в продължението:

[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:07
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:08
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:08
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:08
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:09
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:09
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:09
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:09
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:09
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:10
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:10
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:10
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:10
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:11
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: bobo в 08.04.2013 13:11
[attachimg=1]
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: Jasmin в 08.04.2013 23:10
Много сладка фотосесия :P. Как и двамата растат с времето - таткото напред и настрани, девойката нагоре и напред :biggrin:. много ми хареса  :bravo:
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: Unreal в 08.04.2013 23:16
физиономията на таткото до 14 снимка направо ме убива!  :rofl: После явно са му направили забележка...
Титла: Re: 20 годишна фотосесия
Публикувано от: val4i в 09.04.2013 09:25
Много са готини :smile: Бих искала и моят мъж да измисли нещо подобно с дъщеричката ни :biggrin: