Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Интересно - любопитно => Темата е започната от: Джинджър в 14.07.2014 21:24

Титла: Момиченце оживя на собственото си погребение
Публикувано от: Джинджър в 14.07.2014 21:24
1 видео:

Момиченце оживя на собственото си погребение (http://www.youtube.com/watch?v=tehc7i92rUE#)

В мрежата бурно се обсъжда шокиращата история, която се случи на Филипините. Там по време на собственото си погребение оживява малко момиченце – детето няколко дена се е измъчвало от силна треска, и миналата събота спира да подава каквито и да било признаци на живот.
«Оживялото» по време на траурната церемония в една от местните църкви детенце сериозно изплашва събралите се хора. След първоначалния шок, родителите веднага дават вода на малката, след което я откарват в болница.

Сега момиченцето вече е в своя дом, под наблюдение на своите близки. А нейните родители търсят лекари, които могат да окажат на детето върнало се от оня свят, квалифицирана помощ.
Титла: Re: Момиченце оживя на собственото си погребение
Публикувано от: Яна в 14.07.2014 21:31
Какво щастие за родителите и за самото дете!!!!!!
Браво, Джинджър! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Титла: Re: Момиченце оживя на собственото си погребение
Публикувано от: Banshee в 14.07.2014 21:42
Да се чуди човек да се плаши ли да се радва ли...?! Само като си помисля какво би се случило ако момиченцето се беше свестило вече под земята и тръпки ме побиват...