Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Kati в 23.07.2014 16:46

Титла: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Kati в 23.07.2014 16:46
Ампутацията на крайник или каквото и да било друго по принцип не е весело преживяване, но не и за героя на тази тема. Младежът с ник rightfooted има много рядко заболяване, което се казва пигментен вилонодуларен синовит. Заради това заболяване се налага да му бъде ампутирана част от левия крак. През цялото време до операцията момчето не унива и не изпада в депресия. Само за няколко дена до операцията той решава да направи забавна фотосесия посветена на неговия крак, с който съвсем скоро ще му се наложи да се сбогува.
10 снимки в темата:

Защо са ни доктори? Ние сами! :)

[attachimg=1]
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Kati в 23.07.2014 16:46
Или може да помолим някой дърводелец

[attachimg=1]
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Kati в 23.07.2014 16:47
Може да го разстреляме

[attachimg=1]
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Kati в 23.07.2014 16:47
Също така той си прави майтапчийска татуировка на мястото на ампутация с пунктирана линия и надпис: "Моля, режете тук"

[attachimg=1]
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Kati в 23.07.2014 16:47
По-близо

[attachimg=1]
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Kati в 23.07.2014 16:48
Сега доктора няма как да се обърка

[attachimg=1]
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Kati в 23.07.2014 16:48
[attachimg=1]
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Kati в 23.07.2014 16:48
Момчето се весели с приятели на музикален фестивал

[attachimg=1]
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Kati в 23.07.2014 16:48
Веднага след операцията

[attachimg=1]
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Kati в 23.07.2014 16:49
Младежа не се натъжава нито до, нито след операцията. На снимката е той със своя хирург

[attachimg=1]
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Banshee в 23.07.2014 21:35
Да се чуди човек, младежа наистина ли има толкова силен и борбен дух или леко е превъртял от мисълта за това какво му предстои....
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: More в 23.07.2014 23:02
Не знам, как да погледна на това -  :( тъжно  или   :biggrin: весело. Да помислим:
1. Ужас! Ще ми отрежат крака  :sm_biggrin: оставам инвалид  :'( кое момиче ще ме погледне от тук нататък  :'( нищо друго не ми остава освен да стана  :alkash:
   или
2. Благодаря ти Господи  :pray:, че ме запазваш, а ми отнемаш само единия крак  :idea: другият ми крак е напълно здрав, нямам проблеми с ръцете, очите, ушите и въобще това за мен не е никакъв проблем. Продължавам напред, че гаджетата ме чакат пред болницата  :biggrin:  :up:

Всичко е въпрос на ЛИЧЕН ИЗБОР  :old:
Титла: Re: Весела ампутация на крак
Публикувано от: Jasmin в 25.07.2014 23:11
Не знам, как да погледна на това -  :( тъжно  или   :biggrin: весело. Да помислим:
1. Ужас! Ще ми отрежат крака  :sm_biggrin: оставам инвалид  :'( кое момиче ще ме погледне от тук нататък  :'( нищо друго не ми остава освен да стана  :alkash:
   или
2. Благодаря ти Господи  :pray:, че ме запазваш, а ми отнемаш само единия крак  :idea: другият ми крак е напълно здрав, нямам проблеми с ръцете, очите, ушите и въобще това за мен не е никакъв проблем. Продължавам напред, че гаджетата ме чакат пред болницата  :biggrin:  :up:

Всичко е въпрос на ЛИЧЕН ИЗБОР  :old:

А ти постави ли се на неговото място??? не съм сигурна, че толкова фиософски ще гледам на ампутацията!!!