Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 29.07.2014 20:34

Титла: А отвън просто скромно вагонче
Публикувано от: Banshee в 29.07.2014 20:34
6 снимки:

[attachimg=1]
Титла: Re: А отвън просто скромно вагонче
Публикувано от: Banshee в 29.07.2014 20:34
[attachimg=1]
Титла: Re: А отвън просто скромно вагонче
Публикувано от: Banshee в 29.07.2014 20:34
[attachimg=1]
Титла: Re: А отвън просто скромно вагонче
Публикувано от: Banshee в 29.07.2014 20:34
[attachimg=1]
Титла: Re: А отвън просто скромно вагонче
Публикувано от: Banshee в 29.07.2014 20:35
[attachimg=1]
Титла: Re: А отвън просто скромно вагонче
Публикувано от: Banshee в 29.07.2014 20:35
[attachimg=1]
Титла: Re: А отвън просто скромно вагонче
Публикувано от: Jasmin в 30.07.2014 09:21
Много слудурско  :bravo: браво на дизайнерката   :up:
Титла: Re: А отвън просто скромно вагонче
Публикувано от: Lusi в 07.08.2014 18:44
страхотно  :bravo: с удоволствие бих живяла в подобно къще  :P
Титла: Re: А отвън просто скромно вагонче
Публикувано от: The Blue Witch в 10.08.2014 00:30
Невероятно е,конкретният пример и въобще нивата, до които вътрешният дизайн се издигна са просто зашеметяващи!
Титла: Re: А отвън просто скромно вагонче
Публикувано от: Kroko в 11.08.2014 23:16
според мен и фотографа е бил много добър    :up: :biggrin: