Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Животинки => Темата е започната от: Джинджър в 05.08.2014 22:15

Титла: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:15
11 снимки:

[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:16
[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:16
[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:16
[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Джинджър в 05.08.2014 22:16
[attachimg=1]
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Jasmin в 05.08.2014 23:25
горките кученца  :'( дано са се разминали само с подути нослета  :(
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Яна в 06.08.2014 09:46
Мдааа! :old:
Има итакива моменти в живота!
Но нямаше да се подуят, ако някой се беше сетил да натърка ужиленото място с обратната страна на нож за готвене. Металът от нож веднага неутрализира отровата и не само че не става оток, но и сърбеж дори не се получава! :idea:
Ух,  :upset: Че съм досадна проповедница, ама! :P
Но съчувствам на милите животинки за страданието им!  :(
Титла: Re: Пчелите не са полезни за ядене!
Публикувано от: Kogo в 07.08.2014 13:24
Последното изглежда най-нелепо  :biggrin: