Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 14.04.2013 23:47

Титла: Word, понякога е такъв...
Публикувано от: Banshee в 14.04.2013 23:47
[attachimg=1]
Титла: Re: Word, понякога е такъв...
Публикувано от: biches в 15.04.2013 18:53
имах случай когато точно една таблица ми развали 250 страничен документ :mad:
Титла: Re: Word, понякога е такъв...
Публикувано от: Lusi в 15.04.2013 22:40
Какъв ви е проблема с WORD. За писане на писъмца е страхотен  :hacker: