Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Видео => Темата е започната от: Bad Robot в 18.04.2013 22:00

Титла: Как да откраднем кола без насилие?
Публикувано от: Bad Robot в 18.04.2013 22:00
Видеоръководство  :gigi:

No Violence Carjacking in France (http://www.youtube.com/watch?v=-ASTj-vBcOk#)
Титла: Re: Как да откраднем кола без насилие?
Публикувано от: Tukman в 18.04.2013 23:35
Това е то... Френска работа. Няма хамалогия, няма пищови, патаклами  :suicide:, американски екшъни  :moderator:. Финно, нежно, като френска любов  :suckbanana:
Титла: Re: Как да откраднем кола без насилие?
Публикувано от: Kit в 18.04.2013 23:45
Много хитро :up: :idea:. Това си заслужава да се пробва. Може би до последното село ще стигнеш преди да те лепнат полицаите  :biggrin: