Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Kogo в 22.01.2015 09:24
-
1 снимка: 8)
[attachimg=1]
-
Грешиш! :rofl:
Рекламата е на фенерчето, което е поставено на мивката до телефона. :lol:
-
Къде е айфона? :biggrin:
-
Уау!
-
според мен рекламата е на друго също много, много дълбоко скрито нещо ... /прашчиците/ :D