Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: KING в 29.01.2015 18:48

Титла: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: KING в 29.01.2015 18:48
Изключително красиви изображения на футуристична тематика.
10 снимки:

[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: KING в 29.01.2015 18:48
[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: KING в 29.01.2015 18:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: KING в 29.01.2015 18:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: KING в 29.01.2015 18:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: KING в 29.01.2015 18:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: KING в 29.01.2015 18:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: KING в 29.01.2015 18:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: KING в 29.01.2015 18:49
[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: KING в 29.01.2015 18:50
[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: Boris в 29.01.2015 22:22
(Attachment Link)

точно до това, не ми се ще да доживея !!!  :(
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: Kit в 01.02.2015 22:38
Мисля, че реализирането на тези картини не е толкова далеч във времето.
Вижте "Ханската шатра". построена е нито в САЩ, нито в Дубай, нито в ОАЕ... Астана - столицата на Казахстан.

[attachimg=1]
Титла: Re: Ще доживеем ли до такова бъдеще?
Публикувано от: goldman в 10.02.2015 21:55
Мисля, че са напълно реално постижими в близките 20-30 години. Само не мога да схвана какави са тия синкави светлини (огньове) навсякаде  :upset: Художествен елемент ли е или някакво излъчване от двигателни системи  :biggrin: