Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: bobo в 18.04.2015 21:21

Титла: Просто ще оставя това тук...
Публикувано от: bobo в 18.04.2015 21:21
1 картинка:

[attachimg=1]
Титла: Re: Просто ще оставя това тук...
Публикувано от: Banshee в 19.04.2015 11:25
Като гледам и Китай си го проси!
Титла: Re: Просто ще оставя това тук...
Публикувано от: Bibz в 21.04.2015 06:42
Иран е най-зле
Титла: Re: Просто ще оставя това тук...
Публикувано от: Mozak в 21.04.2015 16:31
Иран е най-зле

Напълно ги разбирам Иран, защо развиват така усилено ядрената си програма  :bravo: