Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Видео => Темата е започната от: Banshee в 28.04.2013 22:26

Титла: Това е Nascar бейби!
Публикувано от: Banshee в 28.04.2013 22:26
это Nascar,baby! (http://www.youtube.com/watch?v=oGT4KvnLRWI#ws)
Титла: Re: Това е Nascar бейби!
Публикувано от: Lusi в 28.04.2013 22:57
Майко, мила! Абсолютен ураган . Нкога не бих стояла толкова близко  :(. Това си е чиста лудост  :cranky:
Титла: Re: Това е Nascar бейби!
Публикувано от: Tarnokop в 28.04.2013 23:08
Супер яко  :up:. Направо ми настръхва кожата, като гледам видеото. А какъв ли адреналин е като си вътре на пистата  :pray: