Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Bad Robot в 01.05.2013 23:35
-
Или може би нова мода? :cranky:
[attachimg=1]
-
пролетно проветряване :gigi:
-
мое би така си ги показват една на друга, а после си ги разменят..
-
пролетно проветряване :gigi:
Трябва да се мият, а не да се проветряват :dont:
-
ден на "отворени врати" :upset:
-
пролетно проветряване :gigi:
Трябва да се мият, а не да се проветряват :dont:
дано са си отворили прозорците и вратите, че иначе... :mike:
-
Аз бих поучил в това училище :biggrin:
-
о времена, о нрави!
-
пролетно проветряване :gigi:
Това пролетта да ги проветряват - добре!? Ами кво ще правят зимата :old:???
-
Малиии, дали на всички гащичките са еднакви, както униформите :blink:??
-
Малиии, дали на всички гащичките са еднакви, както униформите :blink:??
Не знам за гащичките, но съм чувал, че им били тесни, като на козички... :biggrin:
-
Малиии, дали на всички гащичките са еднакви, както униформите :blink:??
Не знам за гащичките, но съм чувал, че им били тесни, като на козички... :biggrin:
Май по-добре да не питам за козичките пък от къде си чувал... :)