Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Bad Robot в 01.05.2013 23:35

Титла: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: Bad Robot в 01.05.2013 23:35
Или може би нова мода? :cranky:

[attachimg=1]
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: Kogo в 02.05.2013 16:47
пролетно проветряване :gigi:
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: Кольо в 02.05.2013 16:53
мое би така си ги показват една на друга, а после си ги разменят..
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: Джинджър в 02.05.2013 18:33
пролетно проветряване :gigi:

Трябва да се мият, а не да се проветряват  :dont:
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: Gogos в 03.05.2013 01:21
ден на "отворени врати"  :upset:
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: Kit в 03.05.2013 09:50
пролетно проветряване :gigi:

Трябва да се мият, а не да се проветряват  :dont:
дано са си отворили прозорците и вратите, че иначе... :mike:
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: bobo в 03.05.2013 14:36
Аз бих поучил в това училище :biggrin:
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: Kati в 03.05.2013 21:25
о времена, о нрави!
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: More в 07.05.2013 22:51
пролетно проветряване :gigi:
Това пролетта да ги проветряват - добре!? Ами кво ще правят зимата  :old:???
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: Георгиев в 08.05.2013 22:16
Малиии, дали на всички гащичките са еднакви, както униформите  :blink:??
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: goldman в 08.05.2013 23:42
Малиии, дали на всички гащичките са еднакви, както униформите  :blink:??
Не знам за гащичките, но съм чувал, че им били тесни, като на козички... :biggrin:
Титла: Re: Японците както винаги "къртят мивки"!
Публикувано от: XanKregor в 09.05.2013 01:04
Малиии, дали на всички гащичките са еднакви, както униформите  :blink:??
Не знам за гащичките, но съм чувал, че им били тесни, като на козички... :biggrin:


Май по-добре да не питам за козичките пък от къде си чувал...  :)