Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 07.05.2013 22:28

Титла: Скала!
Публикувано от: Banshee в 07.05.2013 22:28
 :D :lol:
 1 картинка:

[attachimg=1]
Титла: Re: Скала!
Публикувано от: Kit в 07.05.2013 22:54
Лоша работа. Като не знаят аверите какъв прякор да сложат на човека виж кво става  :'(
Титла: Re: Скала!
Публикувано от: Musa-Ka в 07.05.2013 22:57
Трябва да вика: КАМЪК! Голем КАМЪК! Камън ве простааак! :rupor: