Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 07.05.2013 22:28
-
:D :lol:
1 картинка:
[attachimg=1]
-
Лоша работа. Като не знаят аверите какъв прякор да сложат на човека виж кво става :'(
-
Трябва да вика: КАМЪК! Голем КАМЪК! Камън ве простааак! :rupor: