Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Интересно - любопитно => Темата е започната от: Banshee в 09.05.2013 02:14

Титла: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:14
През далечната 1975 година американския фотограф Николас Никсън (Nicholas Nixon) заснема със своя фотоапарат общ портрет на четири сестри, сред които е и неговата съпруга Биби. Тази снимка полага началото на ежегодна традиция.
Общо проекта продължава 36 години. В момента на първата снимка най-малката сестра - Мими е била на петнадесет години. А когато е правена последната снимка, през 2010 година, най - старшата сестра - Биби е била на 61 години. поредицата се нарича «Сестрите Браун» . Снимките не могат да бъдат наречени високохудожествено изкуство. Но все пак проекта е интересен. В тази колекция от снимки ви предлагам да видите всичките 36 фотоса:

[attachimg=1]

Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:14
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:14
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:15
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:15
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:15
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:15
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:15
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:15
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:15
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:16
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:16
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:16
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:16
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:16
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:16
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:16
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:16
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:17
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:17
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:17
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:17
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:17
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:17
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:17
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:18
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:18
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:18
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:18
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:18
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:18
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:18
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:19
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:19
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:19
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Banshee в 09.05.2013 02:19
[attachimg=1]
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: Gogos в 09.05.2013 09:41
щрака, щрак и аде  :pop:
Титла: Re: 36 години, 36 снимки...
Публикувано от: goldman в 09.05.2013 11:00
Това е интересна идея  :idea:. Ще взема да я реализирам и аз с дъщеря ми.