Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Събития => Темата е започната от: Bad Robot в 12.05.2013 22:56
-
Вече няколко месеца България е със служебен кабинет. Имаше протести, правителството си подаде оставката. Почти месец политици и просто хора се избиват да си плюят един на друг в устата. Искренно се гнуся от всички тези процеси и се старая да не им обръщам внимание. Но все пак реших днес, в този
светъл изборен ден за нашата родина да направя кратка колекция от снимки визуализираща процесите в милата ни родина за последните няколко месеца най-вече. Лично аз имам мое мнение и на който му е интересно може да го види в края на тази колекция. И така, да тръгваме:
31 + 2 картинки
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
А моето мнение, е че съдбата на България в момента се кове на две места.
Тук:
[attachimg=1]
-
И тук:
[attachimg=1]
Та избори ли..... :faceoff:
-
Доста сполучливо представяне на политическия живот на България :up:. Америка, че ни дърпа конците дърпа, но защо намесваш и Кралицата Майка... :upset:
-
, но защо намесваш и Кралицата Майка... :upset:
Америка е юмрука, мозъка световния капитал, който управлява света е в Англия.
-
На цялата световна и незнам каква си криза, сега си имаме и политическа криза...