Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Събития => Темата е започната от: Bad Robot в 12.05.2013 22:56

Титла: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:56
Вече няколко месеца България е със служебен кабинет. Имаше протести, правителството си подаде оставката. Почти месец политици и просто хора се избиват да си плюят един на друг в устата. Искренно се гнуся от всички тези процеси и се старая да не им обръщам внимание. Но все пак реших днес, в този светъл изборен ден за нашата родина да направя кратка колекция от снимки визуализираща процесите в милата ни родина за последните няколко месеца най-вече. Лично аз имам мое мнение и на който му е интересно може да го види в края на тази колекция. И така, да тръгваме:

31 + 2 картинки

[attachimg=1]

Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:57
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:57
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:57
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:57
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:57
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:58
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:58
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:58
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:58
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:58
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:58
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:58
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:59
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:59
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:59
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:59
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:59
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:59
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 22:59
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:00
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:00
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:00
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:00
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:00
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:00
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:01
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:01
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:01
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:01
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:01
[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:09
А моето мнение, е че съдбата на България в момента се кове на две места.

Тук:

[attachimg=1]
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 12.05.2013 23:11
И тук:

[attachimg=1]

Та избори ли.....  :faceoff:
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: goldman в 13.05.2013 00:26
Доста сполучливо представяне на политическия живот на България  :up:. Америка, че ни дърпа конците дърпа, но защо намесваш и Кралицата Майка... :upset:
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Bad Robot в 13.05.2013 23:23
, но защо намесваш и Кралицата Майка... :upset:

Америка е юмрука, мозъка световния капитал, който управлява света е в Англия.
Титла: Re: ИЗБОРИ 2013 Кратка зарисовка
Публикувано от: Gogos в 14.05.2013 10:11
На цялата световна и незнам каква си криза, сега си имаме и политическа криза...