Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: goldman в 18.05.2013 11:53

Титла: Подсъзнателно мислене...
Публикувано от: goldman в 18.05.2013 11:53
Защо ли жената си е обърнала главата ...  :upset:?
3 картинки

[attachimg=1]
Титла: Re: Подсъзнателно мислене...
Публикувано от: goldman в 18.05.2013 11:55
Ужас  :sm_biggrin:, то направо да хукнеш и да не се обръщаш...

[attachimg=1]
Титла: Re: Подсъзнателно мислене...
Публикувано от: goldman в 18.05.2013 11:57
Ей...? За какво пак си помислехте  :biggrin:? Просто бащата води детето си на училище  :old:!

[attachimg=1]