Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: KING в 27.05.2013 20:40
-
Как биха изглеждали съвременните игри ако бяха излезли преди 20 години. Нека да видим, 10 картинки:
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
преди графиката беше квадратна - игрите интересни, сега графиката като на живо - игрите пълна скръб...