Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: KING в 27.05.2013 20:40

Титла: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: KING в 27.05.2013 20:40
Как биха изглеждали съвременните игри ако бяха излезли преди 20 години. Нека да видим, 10 картинки:

[attachimg=1]

Титла: Re: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: KING в 27.05.2013 20:40
[attachimg=1]
Титла: Re: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: KING в 27.05.2013 20:40
[attachimg=1]
Титла: Re: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: KING в 27.05.2013 20:41
[attachimg=1]
Титла: Re: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: KING в 27.05.2013 20:41
[attachimg=1]
Титла: Re: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: KING в 27.05.2013 20:41
[attachimg=1]
Титла: Re: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: KING в 27.05.2013 20:41
[attachimg=1]
Титла: Re: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: KING в 27.05.2013 20:41
[attachimg=1]
Титла: Re: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: KING в 27.05.2013 20:41
[attachimg=1]
Титла: Re: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: KING в 27.05.2013 20:42
[attachimg=1]
Титла: Re: Съвременни игри в стар стил
Публикувано от: Musa-Ka в 29.05.2013 08:32
преди графиката беше квадратна - игрите интересни, сега графиката като на живо - игрите пълна скръб...