Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: SpinDerman в 10.06.2013 21:47
-
1 снимка:
[attachimg=1]
-
Дано, тези клинове станат много, ама много модерни :biggrin: :biggrin: :biggrin:
-
Дано, дано, дано,
дано, дано, дано
до всяко едно същество застане едно еиий в такъв клин :beer:
-
Вече прерових он-лайн магазините, че в нашия град още не е дошла модата...Мъже, ще ви издържат ли сърцата ако се навъдят много мацки с такива клинчета :gigi: