Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Видео => Темата е започната от: biches в 02.07.2013 10:21

Титла: Как да нарисуваме коте?
Публикувано от: biches в 02.07.2013 10:21
Ускорено видео на процеса.

http://www.youtube.com/watch?v=DVYu1wbCtBo#at=98 (http://www.youtube.com/watch?v=DVYu1wbCtBo#at=98)
Титла: Re: Как да нарисуваме коте?
Публикувано от: Musa-Ka в 02.07.2013 20:49
то било лесно...  :smile:
Титла: Re: Как да нарисуваме коте?
Публикувано от: Banshee в 02.07.2013 21:55
то било лесно...  :smile:

Давай твоето видео   :P
Титла: Re: Как да нарисуваме коте?
Публикувано от: Kroko в 03.07.2014 22:04
то било лесно...  :smile:
какво ти лесно, направо си е елементарно...  :P  :biggrin: :D
Титла: Re: Как да нарисуваме коте?
Публикувано от: goldman в 11.07.2014 20:25
то било лесно...  :smile:

Давай твоето видео   :P
Добро предложение  :biggrin: