Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Bad Robot в 16.07.2013 16:39
-
Много яко измислено :D
2 снимки via 9GAG
[attachimg=1]
Втората снимка в продължението.
-
[attachimg=1]
-
Прилича ми на Робърт Де Ниро...
-
Блазе му на баща ти!!! И аз бих косил така цяяяяял ден :biggrin:
-
Виж го стареца... лелката коси тревицата, а той надига водчицата :dont:
-
Робот! Сериозна трудова дейност развива твоето семейство :rofl: - най-вече главата на семейството :idea: