Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: bobo в 21.07.2013 11:06

Титла: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:06
Сан Диего е запълнен с фенове и любители на различни филми и комикси. Повод за това събиране е популярния фестивал Comic-Con. Тази година мероприятието беше посетено от звезди като Дейвид Духовни, Джилиън Андерсън, Майкъл Хол, Хейли Стейнфилд, Харисън Форд, Арнолд Шварценегер и много други.

24 снимки

[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:09
По-малко именитите гости идват тук за да се развличат и да разберат последните клюки. А най-големите фенове не пропускат да се похвалят с новите си костюми на техните любими герои.

[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:11
Comic-Con се провежда в Сан Диего от 1970 година и е най-големия фестивал от такъв род в САЩ.

[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:12
Джеймс Кларк и Ким Дери фиксират ръката на персонаж от комикса «Сребърния самурай»

[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:12
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:13
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:13
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:13
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:13
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:13
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:14
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:14
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:14
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:14
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:14
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:14
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:14
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 11:16
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: Bad Robot в 21.07.2013 18:56
Цирка е пълен   :rofl:
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: Lusi в 21.07.2013 19:15
Навсякъде има откачалки  :cranky:, но  Америка е тяхната истинска  родина :sm_biggrin:. Да си ги държат там, че ще изумят децата  :old:
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 21.07.2013 19:20
Фенове, не откачалки  :gigi:
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:10
upd 22.07
19 снимки:

[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:10
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:10
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:10
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:11
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:11
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:11
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:11
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:11
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:12
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:12
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:12
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:12
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:12
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:12
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:13
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:13
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:13
[attachimg=1]
Титла: Re: Фестивала Comic-Con в Сан Диего
Публикувано от: bobo в 22.07.2013 13:13
[attachimg=1]