Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:51

Титла: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:51
Здравейте приятели, предлагам ви поредната порция силни демотиватори. Предишната част се намира тук: ЧАСТ 9 (http://motivatori.net/index.php/topic,695.0.html)

16 демотиватора

[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:51
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:52
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:53
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:54
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:54
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:54
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:54
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:54
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: RadoGazaro в 22.07.2013 19:54
[attachimg=1]
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: Tukman в 22.07.2013 22:17
(Attachment Link)
И на мен ми писна от Кока - Кола  :mad:. Искам натурално млякоооооо  :biggrin:
Титла: Re: ДЕМОТИВАТОРИ - част 10
Публикувано от: Bibz в 24.07.2013 09:36
Тази колекция е наистина много яка!  :bravo: