Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 23.07.2013 23:15
-
Житейски комикс, мъжете ще ме разберат... :biggrin:
6 картинки:
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
Ооооох мила, та ти приличаш на болна от анорексия :blink:
-
Абе как да не си? Или ти не се събираш вече в огледалото и затова не се виждаш :biggrin: :biggrin: :biggrin:
-
Точно поради тази причина вече не питам моя мъж как изглеждам според него. :biggrin:
-
По скоро е кривогледа тъй кат гледам