Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 23.07.2013 23:15

Титла: Кажи ми ама честно, аз дебела ли съм?
Публикувано от: Banshee в 23.07.2013 23:15
Житейски комикс, мъжете ще ме разберат... :biggrin:
6 картинки:

[attachimg=1]
Титла: Re: Кажи ми ама честно, аз дебела ли съм?
Публикувано от: Banshee в 23.07.2013 23:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Кажи ми ама честно, аз дебела ли съм?
Публикувано от: Banshee в 23.07.2013 23:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Кажи ми ама честно, аз дебела ли съм?
Публикувано от: Banshee в 23.07.2013 23:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Кажи ми ама честно, аз дебела ли съм?
Публикувано от: Banshee в 23.07.2013 23:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Кажи ми ама честно, аз дебела ли съм?
Публикувано от: Banshee в 23.07.2013 23:15
[attachimg=1]
Титла: Re: Кажи ми ама честно, аз дебела ли съм?
Публикувано от: Mozak в 23.07.2013 23:55
Ооооох мила, та ти приличаш на болна от анорексия  :blink:
Титла: Re: Кажи ми ама честно, аз дебела ли съм?
Публикувано от: Tarnokop в 24.07.2013 00:23
Абе как да не си? Или ти не се събираш вече в огледалото и затова не се виждаш  :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Титла: Re: Кажи ми ама честно, аз дебела ли съм?
Публикувано от: val4i в 24.07.2013 07:16
Точно поради тази причина вече не питам моя мъж как изглеждам според него. :biggrin:
Титла: Re: Кажи ми ама честно, аз дебела ли съм?
Публикувано от: Bibz в 24.07.2013 09:20
По скоро е кривогледа тъй кат гледам