Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 01.08.2013 12:59
-
8 снимки:
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
[attachimg=1]
-
Според мен са по скоро майка и дъщеря :P
-
Според мен са по скоро майка и дъщеря :P
На същото мнение съм val4i :up:
-
Не са майка и дъщера, а са класическата женска двойка - грозната и хубавицата. Едната се кефи че има красива приятелка, а другата се радва колко е красива на фона на грозната си приятелка....