Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Kogo в 07.08.2013 09:31

Титла: Пост на доброто
Публикувано от: Kogo в 07.08.2013 09:31
Здравейте, ако сте ме намерили някъде на плажа моля ви хвърлете ме обратно в океана. Казвам се  Роджър Бочемп и аз умрях през октомври 2011 година. Аз винаги съм мечтал да пътешествам, моята жена и приятели изсипаха праха ми в тази бутилка и я хвърлиха в океана за да мога да видя свят. Ако може звъннете на номер # и им кажете къде съм аз сега.
(примерен смислов превод) 1 картинка:

[attachimg=1]
Титла: Re: Пост на доброто
Публикувано от: Boris в 08.08.2013 00:12
Звучи ми много по детски  :P. Не знам... :upset:
Титла: Re: Пост на доброто
Публикувано от: goldman в 08.08.2013 20:52
Ок. Пратими e-mail-си за да изпратя обратно писмото... :D