Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Видео => Темата е започната от: KING в 08.08.2013 22:56
-
Gravity Gun, 1 video:
The Gravity Gun (Geek Week) (http://www.youtube.com/watch?v=5yCGRy_dR30#ws)
-
Half-Life това е класика в жанра на шутърите от първо лице! Просто перфектна игра. Игра от времената когато графиката не беше най-важна. Втора част също не беше лоша. Но това което искам да кажа всъщност е че част от неповторимата обстановка в играта се постигаше именно със звуците измислени специално за нея и това клипче много добре пресъздава точно звуковия фон от играта!
-
Интрото на Half Life 1. Гледал съм го сигурно 100 пъти, но мога да го гледам още толкова. Само това интро вече си е за Оскар! Браво! Страхотна игра, особенно за времето си!
Half Life - Intro - HD - (http://www.youtube.com/watch?v=qUDNiyOf92o#ws)
-
Интрото на Half Life 1. Гледал съм го сигурно 100 пъти, но мога да го гледам още толкова. Само това интро вече си е за Оскар! Браво! Страхотна игра, особенно за времето си!
Half Life - Intro - HD - (http://www.youtube.com/watch?v=qUDNiyOf92o#ws)
Благодаря ти Bad Robot за това видео! Че и в HD! Велика игра :bravo:
-
Наистина впечатляващо!!!