Мотиватори.нет

Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Banshee в 12.08.2013 21:54

Титла: Загуба на памет
Публикувано от: Banshee в 12.08.2013 21:54
1 картинка, без продължения...
И в този момент забравих за какво бях влязъл в магазина....  :wub:

[attachimg=1]
Титла: Re: Загуба на памет
Публикувано от: Kit в 12.08.2013 23:58
Нема как брато  :dont:  При тази гледка и поза, губиш говор, картина, звук и всички други  сетива  :blink: поне за час!!!
Титла: Re: Загуба на памет
Публикувано от: bobo в 13.08.2013 12:51
То и аз забравих...за какво влязох на сайта...
Титла: Re: Загуба на памет
Публикувано от: biches в 13.08.2013 17:53
Ей това е дупенце барабанче
Титла: Re: Загуба на памет
Публикувано от: Boris в 13.08.2013 17:59
Ей това е дупенце барабанче
М...даааа!!! Има да си тупкаш, да си тупкаш... :P
Титла: Re: Загуба на памет
Публикувано от: Jasmin в 13.08.2013 22:38
Ей това е дупенце барабанче
М...даааа!!! Има да си тупкаш, да си тупкаш... :P
Мъже, мъже  :rupor:. Момичето си има гръбначно изкривяване, а вас ви се изкривиха вратовете да се надигате и зяпате  :dont:
Титла: Re: Загуба на памет
Публикувано от: Tarnokop в 13.08.2013 23:25
Ей това е дупенце барабанче
М...даааа!!! Има да си тупкаш, да си тупкаш... :P
Мъже, мъже  :rupor:. Момичето си има гръбначно изкривяване, а вас ви се изкривиха вратовете да се надигате и зяпате  :dont:
Пълни глупости  :cranky:. Просто девушка се е издупила, да изглежда ОЩЕ по секси - най-вероятно е забелязала, че влиза млад мъж зад нея  :sm_biggrin:
Титла: Re: Загуба на памет
Публикувано от: Banshee в 14.08.2013 00:05
Ей това е дупенце барабанче

Цял тъпан мен ако питаш  :gigi: