Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Картинки => Темата е започната от: Джинджър в 14.08.2013 21:12
-
1 картинка:
[attachimg=1]
-
Абе, кво е това плъхище бе хора... :sm_biggrin:
-
Това според мен не е хамстер. Съдейки по фона на картинката ми се струва, че е по-скоро животинче, което живее в гората....
-
Не прилича на фотошоп, ама каквп ще да е?
-
Според мен е измама. Ако приемем че животното е истинско, взимайки в предвид неговите размери би трябвало да тежи около 40 кг. - а пича го държи с лекота или поне така изглежда...
-
Май намерих какво е това, казва се Калибара, ето: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B0 (http://motivatori.net/go.php?url=http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B0)
-
Да не е коала, която е преяла или ще ражда тризнаци :idea: ?