Мотиватори.нет
Раздели за главна страница => Видео => Темата е започната от: Musa-Ka в 21.08.2013 22:20
-
От мен: гледал съм много клипове на тубата, ама това филмче направо ме смрази. Независимо, че е цели 25 минути, аз лично го гледах от началото до края като хипнотизиран!
http://www.youtube.com/watch?v=0gh3JrdL-Zg#t=1505 (http://www.youtube.com/watch?v=0gh3JrdL-Zg#t=1505)
Разказва автора на видеоклипа:
Септември месец 2011 година аз седях на брега и гледах онлайн новини за това как стихия поглъща Япония. Изведнъж стихията дойде при мен...
1:50 - първата малка вълна, завиха сирените.
3:20 - вълните започват да откъват закотвените лодки край брега.
4:10 - вълна удря моста над реката.
6:20 - Минава вълна. Носи камара боклуци.
7:40 - Оператора се премества на по-високо място, след минута на мястото, на което е бил до сега плуват автомобили.
8:20 - Моста исчезва!
10:55 - Боклуци, коли, къщи...всичко е разрушено.
18:55 - Водата отстъпва, оставяйки след себе си огромни разрушения.
22:43 - Прилича на сцена от Апокалипсис.
-
Свръх стихия! Много показно филмче за безсилието на човека над природата. Просто стои, гледа и документира :dont: Много
-
За 25 минути водата дойде- стигна височина може би над 10метра, разруши всичко, което можа и тръгна да се прибира :(. А ни е си мислим, че можем да управляваме природата :cranky: Аз също не бях гледал на живо толкова дълъг филм на цунамито - тук е заснето всичко от началото- до края.
-
сравнете началото и края на клипа чисто като вид...
-
Тия японци направо не е за вярване как продължават да живеят на тоя остров. Ако не е цунами ще е заметресение...
-
сравнете началото и края на клипа чисто като вид...
Направих го :faceoff:. края на видеото е като кадър от фантастичен трилър със апокалиптична тема... :(