Автор Брус Ли - редки кадри от живота на майстора

0
Представям ви колекция от снимки и картинки с название «Съкровищата на Брус Ли», автор на колекцията е  Пол Боуман. коментарите към всяка снимка са направени с помоща на Шанън Ли (дъщерята на Брус Ли). Тези материали за пръв път бяха показани на обществеността на 40-та годишнина от смъртта на Брус Ли на 20 юли.

14323-0

В продължението 11 снимки:
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

1. Подготвителни тренировки за първо ниво, които Брус Ли е провеждал в Сиатъл, в началото на 1960-те години. Тренировките са имали много неформален характер. Провеждали са се на закрит паркинг, без никакви специални условия.

14324-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

2. Брус Ли играе със своя брат в Хонконг.

14325-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

3. През 1958 година Брус Ли става шампион по «ча-ча-ча» в Хонконг.

14326-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

4. Брус Ли пред входа на ресторанта «Руби Чоу» в Сиатъл, където той е работел.

14327-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

5. Ръкописни бележки на Брус Ли за различни техники в бойните изкуства.

14328-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

6. Брус Ли демонстрира на практика бойни изкуства във Вашингтонския университет.

14329-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

7. В списанието «Черния пояс» Брус Ли се появява за първи път в образа на Като от телевизионното шоу «Зеленият стършел».

14330-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

8. Ескизи на Брус Ли към филма «Игра на смъртта».

14331-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

9. Брус Ли се гримира за филма «Големия Шеф» в Хонконг.

14332-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

10. Една от ръкописните бележки на Брус Ли за финалната бойна сцена във филма «Дракона идва».

14333-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

11. Домашна тренировка на Брус Ли.

14334-0
Не съм гинеколог, но мога да погледна...

Има теория за смъртта на Брус Ли, която гласи че тя не е бил случаен инцидент, а добре планирана операция на ЦРУ. Причината за тази операция е била изключително голямата и постоянно набираща обороти популярност на Брус Ли сред американската младеж, което не е било угодно на власт имащите, тъй като Брус Ли не е американец (ако вобще има такава нация). По-скоро, че не е от европеидната раса....

Много добър актьор и майстор на бойните изкуства  :bravo:. жалко, че си отива толкова млад  :(

Верно, много го бива майстора  :bravo: :pray: