Автор Една прекрасна история!!!

6
14918-0

С Джон бяхме женени от 46 години. На всеки Свети Валентин, той ми изпращаше букет прекрасни цветя с картичка, съдържаща следните пет простички думи: "Любовта ми към теб не спира да расте". Четири деца, 46 букета и един цял живот, изпълнен с обич, бяха неговото завещание към мен, когато той почина преди две години.

На първия ми Свети Валентин без него, 10 месеца, след като си отиде, получих отново разкошен букет, адресиран до [cutoof]мен - от Джон. Бях шокирана. Ядосана, се обадих на цветаря, за да го уведомя, че е станала грешка. А той ми отвърна: " Не, госпожо, не е грешка. Преди да почине, вашият съпруг предплати за много години напред и ни помоли да гарантираме, че вие ще получавате валентинските си букети." Сърцето ми се беше свило на топка. След като затворих телефона, прочетох картичката към цветята - на нея пишеше "Любовта ми към теб е вечна".

Нещо заседна в гърлото ми... Пожелавам тази история на всеки!!!

тинтири-минтири

Нещо заседна в гърлото ми... Пожелавам тази история на всеки!!!

присъединявам се към теб  :up:. може и да не е със същия финал, но изложението да е същото  :smile:!!!

Прекрасно! Дай Боже всекиму!
Ако си се срещнал със себе си и не си се ужасил, значи още не си се срещнал със себе си.

Прочетох тази история, понеделник след Възкресение... познайте как се почувствах...