Автор есен е ...

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

тинтири-минтири

Чудна колекция :bravo:. Снимките ми създадоха прекрасно настроение, въпреки, че навън продължава да вали  :'( :P
Кака, всичко знае...

 :bravo: есента е чудесен сезон. ..........Когато няма такива дни като днешните   :smile:
Да приберем навреме хляба на народа!

:bravo: есента е чудесен сезон. ..........Когато няма такива дни като днешните   :smile:

е... какво им е на днешните дни? грабваш една хубава книга, завиващ се в леглото и ... заспиваш  :biggrin:

bvtr. снимките които си подбрал в есенната колекция, са много красиви и въздействат много положително   :up: :agree:

прекрасни снимки  :bravo:. просто съм очарована от избора в колекцията  :P :agree:

Тази година есента е малко сурова. Поне засега.